Çift Katlı Prefabrik Ev

Yurtiçinde ve yurtdışında binlerce projeye imza atan firmamız her türlü iklim koşulunda her türlü farklı tasarımda hizmet vermeye devam etmektedir.

İnsanların yaşam standartını ve kalitesini iyileştirmek için yola çıkan firmamız özlenen huzur, güven ve mutluğu yaşatmak için müstakil villa ve konut projelerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Her türlü şehir mimarisine, kırsal ya da köy yaşamına uygun farklı alternatif dubleks projelerimiz mevcuttur. İsteğe ve bütçeye uygun farklı imalat tarzlarımız ve planlarımız bulunmaktadır.

Genellikle kalabalık ailelerin tercihi olan prefabrik çift katlı ev alternatifleri, bir ev ortamını çok daha geniş ve konforlu bir hale getirebiliyor. Prefabrik sistemin başarıyla kullandığı çok ince tasarımlar, dıştan baktığınız zaman gerçekten görkemli ve kaliteli bir yapı tekniğini önünüze getiriyor.

Sipariş ve bilgi için: GSM: 0545 929 02 21  -  TEL: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamprefabrik.com.tr

ÖRNEK ÇİFT KATLI PREFABRİK EV HİZMETLERİ
Yorum Gönder

Tüm Kartlar Taksit

Tüm Kartlar Taksit
Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı, Çek ile ödemelerde 1, 2, 3 ve 4 ay eşit çek ile ödeme imkanı.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl bir prefabrik ev yapıyorsunuz?
Yuvam prefabrik olarak sizlerin tüm isteklerinizi dikkate almaktayız. İsterseniz hazır projelerimizden birisini seçebilirsiniz. İsterseniz de siz hayalinizdeki prefabrik modelini bir kağıda çizin, biz onu mimarlarımız aracılığıyla projelendirelim. Sizin için imal edip, kuralım.
Ödeme imkanlarınız nelerdir?
Ödemelerimiz Nakit, Kredi Kartı ve Çek iledir. Ayrıca tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanımız mevcuttur. Çek ile ödemelerde 1, 2, 3 ve 4 aylık çekler kabul edilmektedir.
Senet veya elden taksit yapıyor musunuz?
Maalesef senet yada elden taksit imkanımız mevcut değildir.
Ne kadar sürede kurulum yapıyorsunuz?
Yuvam Prefabrik markası olarak 150 m2'ye kadar olan tüm prefabrik ev, ofis siparişlerinizin kurulumunu ortalama 10 gün içerisinde bitirmekteyiz.
Prefabrik Ev içerisinde neler mevcut?
Prefabrik imalatının daha hızlı ve ekonomik olması adına bazı işlemler bize ait, bazı işlemler ise müşterimizi attir. Müşterimiz zemin betonunu, zemin fayans ve parkesi, mutfak dolabı ile prefabrik ev kurulumu bittikten sonra banyo malzemelerinin montajını yapmakla yükümlüdür. Diğer tüm işlemler Yuvam Prefabrik'e aittir.

Son Ürünler

[latest][5][recentright]