Tek Katlı Prefabrik Ev

Tek katlı prefabrik evler çok kalabalık olmayan aileler veya arkadaş grupları için, gerçek ve ideal bir yaşam alanı oluşturabilir. Daha çok şehirden uzaklaşmak isteyen kırsal kesimde kafa dinlemek için imkânlarını zorlayan insanlar için, prefabrik tek katlı ev gerçekten iyi bir tercih.

Tüm dünyadaki mimari trendleri, yapı yönetmeliklerini ve müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek katlı konutlarda standart projeler oluşturduğu gibi müşteri odaklı çalışmasıyla isteğe bağlı projeler de hazırlamaktadır. Gerek bireysel olsun gerek toplu konut çalışması her binaya aynı özen ve hassasiyetle yaklaşan özge yapı konut sektöründe adından söz ettiren bir firmadır. Prefabrik evlerde yaşam kalitenizi ve konforunuzu arttırmak için sürekli arge ve ürge çalışmalarımız devam etmektedir.

Sipariş ve bilgi için: GSM: 0545 929 02 21  -  TEL: 0262 751 44 70
Eposta: info@yuvamprefabrik.com.tr

ÖRNEK TEK KATLI PREFABRİK EV HİZMETLERİ


Yorum Gönder

Tüm Kartlar Taksit

Tüm Kartlar Taksit
Tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanı, Çek ile ödemelerde 1, 2, 3 ve 4 ay eşit çek ile ödeme imkanı.

Sık Sorulan Sorular

Nasıl bir prefabrik ev yapıyorsunuz?
Yuvam prefabrik olarak sizlerin tüm isteklerinizi dikkate almaktayız. İsterseniz hazır projelerimizden birisini seçebilirsiniz. İsterseniz de siz hayalinizdeki prefabrik modelini bir kağıda çizin, biz onu mimarlarımız aracılığıyla projelendirelim. Sizin için imal edip, kuralım.
Ödeme imkanlarınız nelerdir?
Ödemelerimiz Nakit, Kredi Kartı ve Çek iledir. Ayrıca tüm kredi kartlarına 12 taksit imkanımız mevcuttur. Çek ile ödemelerde 1, 2, 3 ve 4 aylık çekler kabul edilmektedir.
Senet veya elden taksit yapıyor musunuz?
Maalesef senet yada elden taksit imkanımız mevcut değildir.
Ne kadar sürede kurulum yapıyorsunuz?
Yuvam Prefabrik markası olarak 150 m2'ye kadar olan tüm prefabrik ev, ofis siparişlerinizin kurulumunu ortalama 10 gün içerisinde bitirmekteyiz.
Prefabrik Ev içerisinde neler mevcut?
Prefabrik imalatının daha hızlı ve ekonomik olması adına bazı işlemler bize ait, bazı işlemler ise müşterimizi attir. Müşterimiz zemin betonunu, zemin fayans ve parkesi, mutfak dolabı ile prefabrik ev kurulumu bittikten sonra banyo malzemelerinin montajını yapmakla yükümlüdür. Diğer tüm işlemler Yuvam Prefabrik'e aittir.

Son Ürünler

[latest][5][recentright]